Agencja Reklamowa Daj znać z Nowego Sącza na rynku działa już od wielu lat. Zajmujemy się targetowaniem skutecznych reklam na Facebooku, głównie dla przedsiębiorców z Nowego Sącza, działamy jednak na terenie całej Polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, dziesiątek szkoleń i wykwalifikowanej kadrze pracowników jesteśmy w stanie stworzyć reklamę, która przyciąga potencjalnych klientów.

Swoje działania opieramy na standardowych reklamach zewnętrznych i wewnętrznych, gdzie wykonujemy projekty graficzne dla różnych przedsiębiorstw. Nasze formy reklamy są skuteczne, co mogą potwierdzić klienci, którzy  do tej pory zaufali naszej agencji reklamowej.

Obecnie jednak zauważyć można wzrost zainteresowania reklamą w sieci. Na pewno zauważyłeś, jak często marki wybijają się właśnie dzięki reklamom w mediach społecznościowych oraz dzięki odpowiednio przygotowanym stronom internetowym. W dzisiejszych czasach algorytmy Google’a poszukują dla odbiorców wyłącznie atrakcyjnych stron internetowych. Ważna jest zatem ich odpowiednia optymalizacja pod względem SEO, a także sam wygląd strony, który ma następnie zachęcić klienta do skorzystania z Twoich usług. Podobnie jest z mediami społecznościowymi.

agencja interaktywna Będąc przedsiębiorcą na pewno pokusiłeś się kiedyś na płatne reklamy Facebook’a. Jednak nie posiadając specjalistycznej wiedzy Twoja reklama kierowana została do nieodpowiedniej grupy odbiorów, pieniądze z konta uciekały, a Ty nie zauważałeś efektów, żadnych efektów!
Przecież Twoje reklamy na Facebooku mogą sprzedawać!
Skuteczność reklamy w Internecie rządzi się swoimi prawami, dlatego my, dzięki dziesiątkom szkoleń potrafimy odpowiednio skierować reklamę do takich ludzi, którzy mogą zostać Twoimi klientami. Nie trafiamy na ślepo, tylko wyznaczamy grupę osób, do której dana reklama ma trafić, dlatego chętnie poprowadzimy za Ciebie efektywne działania na Facebook’u, aby do Twojej firmy zawitali nowi klienci.
Oczywiście nie odkryliśmy Ameryki, wiemy które wskaźniki badać, ile powinien wynosić CTR współczynnik kliknięć linku, jaka powinna być częstotliwość reklamy remarketingowej, żeby reklama nie powinna być nachalna!

Jesteśmy założycielami  strony z Kodami Rabatowymi Rabatem.pl, która ma ogólnopolski zasięg i tysiące odbiorców oraz lokalnej strony NaszSport.pl, która również przyciąga fanów i sympatyków piłki nożnej. Dzięki temu reklamy mogą trafić również do naszych odbiorców lokalnych i z całej Polski.

Praca Agencji Reklamowej Daj Znać z Nowego Sącza opiera się na całościowym tworzeniu reklam, stron www oraz prowadzeniu fanpage’y. Specjalnie dla Twojej firmy, zgodnie z Twoimi wytycznymi stworzymy reklamę, stronę internetową czy też fanpage, które przyciągną do Twojej firmy nowych klientów. Zaprojektujemy dla Ciebie wszystko, zgodnie z Twoimi wytycznymi, a dzięki naszemu doświadczeniu w branży marketingowej otrzymasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Nasza agencja reklamowa działa na terenie powiatu nowosądeckiego, limanowskiego i gorlickiego, ale także wykonujemy zlecenia z innych powiatów Małopolski.

Prowadzenie fanpagów w Nowym Sączu

Social Media są przyszłością reklamy i to od Ciebie zależy, kiedy tak naprawdę pojawisz się na rynku. Bez przejrzystej strony internetowej, fanpage’a trudno będzie Ci przebić się przez wiele innych lokalnych działalności. Niebawem w „sieci” pojawiać zacznie się coraz więcej firm, a związane jest to z ustawą krajobrazową, która ma na celu poprawę wizerunku miast. Z ulic znikać będą billboardy, reklamy, a jedynym rozsądnym źródłem będzie reklama Internetowa. Koszty działań marketingowych w wielu miejscach są bardzo wysokie, u nas możesz te usługi otrzymać w przystępnej cenie. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Nazywam się Michał Janus i od kilkunastu lat zawodowo zajmuję się reklamą. Skończyłem wprawdzie Filologię Polską na Uniwersytecie Jagiellońskim pisząc pracę magisterską o genialnym i niekonwencjonalnym Zbigniewie Herbercie, ale na szczęście nauczycielem nie zostałem. Dwóch nauczycieli w jednym domu to za dużo!
W 2007 roku zacząłem pracować w Gazecie Krakowskiej, jako przedstawiciel ds. reklamy i tam rozpoczęła się moja przygoda z marketingiem. Podczas pracy w wydawnictwie Polska Press poznałem wielu wspaniałych ludzi i wtedy właśnie rozpoczęła się moja przygoda z reklamą.
W międzyczasie współpracowałem również w Gruperze, czyli pierwszym polskim portalu grupowym. Przyznam, że jak na rok 2010 bardzo spodobał mi się ten model marketingu.
W 2013 roku postanowiłem “iść pod prąd do źródeł” i założyć działalność gospodarczą. Chciałem doświadczać nowych rzeczy, uczyć się nowych technologii i zyskać nową wiedzę.
W październiku 2013 roku założyłem ogólnopolski portal Rabatem.pl, który rozwijamy za pomocą Franczyzy w miastach na terenie całej Polski. Nasz portal skupiony jest na działaniach ogólnopolskich, dlatego pracujemy z ogólnoświatowymi markami, w oparciu o marketing efektywnościowy oraz afiliację w marketingu.

Sprawdź naszą ofertę Franczyzową >>Rabatem.pl zostań wydawcą portalu na terenie swojego miasta i powiatu!

Od 2014 roku prowadzę również agencję reklamową, która głównie skupiała się na reklamie zewnętrznej, ale i działaniach e-commerce.
W wolnej chwili gram w piłkę nożną. Zamiłowanie do tego sportu przełożyło się na kolejny nowy projekt, który niespodziewanie stał się dominującym portalem o piłce nożnej w powiecie Nowy Sącz, Limanowa oraz Gorlice. W styczniu 2019 roku wraz z grupą sądeckich pasjonatów założyliśmy portal naszsport.pl, gdzie każdy pasjonat piłki znaleźć może informacje o bieżących meczach, transferach i innych ważnych sportowych wydarzeniach.

Nasz zespół składa się z osób, które ukończyły różne kierunki studiów związanych z tematyką marketingu i reklamy, a także dziennikarstwem.
Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć skuteczną reklamę, która wpłynie na poprawę pozycji Twojej firmy na rynku. Wszyscy podejmujemy decyzje dotyczące najlepszych strategii marketingowych. Do każdego zlecenia zabieramy się od podstaw zaczynając od Twojej konkurencji. W ten sposób potrafimy wspólnymi siłami stworzyć reklamę, która przyciągnie Klientów właśnie do Twojej firmy.
W naszym zespole pracują osoby odpowiedzialne za grafikę komputerową,  reklamą zewnętrzną, prowadzenie kampanii reklamowych na Facebooku oraz  prowadzenie fanpagów w Social Media i copywritter odpowiedzialny za Contenet  zgodnie z zasadami SEO.
Od 5 lat wspólnie pragniemy pomóc lokalnym przedsiębiorcą zwiększyć zyski, proponujemy wiele nowoczesnych rozwiązań, które mają na celu zwiększenie widoczności firm. Nasze wieloletnie doświadczenie, przebycie dziesiątek szkoleń pozwoli nam pomóc Twojej firmie wybić się na tle innych marek.