Agencja reklamowa Daj Znać Nowy Sącz

Profesjonalne prowadzenie fanpage na Facebooku!

Chcesz, aby Twój fanpage miał pozytywny wizerunek i służył pozytywnej komunikacji z Twoimi fanami?

Wiele firm prowadzenie swojego fanpage zleca pracownikom lub samemu próbuje swoich sił. Niestety, bez odpowiedniej wiedzy, doświadczenia i minimalnych umiejętności graficznych i wiedzy z zakresu reklam na Facebooku, trudno jest profesjonalnie prowadzić fanpage na Facebooku. Jest to wbrew pozorom zadanie bardzo czasochłonne i wymaga dużego nakładu pracy.

Ważne jest, aby komunikacja była spójna, estetyczna i angażowała odbiorców. Nie wystarczy „wrzucać” od czasu do czasu zdjęcia czy treści. Bardzo ważnym czynnikiem jest optymalizacja, estetyka i unikatowość profilu oraz odpowiednie przygotowanie treści i późniejsze ich promowanie.

My jako Agencja marketingowa z Nowego Sącza z wieloletnim już doświadczeniem, możemy to wszystko za Ciebie zrobić! Gwarantujemy, że w niedługim czasie zauważysz, jak zwiększa się świadomość Twojej marki wśród użytkowników Facebooka, a Ty osiągasz coraz większe zyski! Dziś ponad 65 milionów firm, prowadzi swój profil na Facebooku, gdzie promuje swoje poczynania, nie może zabraknąć i Ciebie! Profile w Social Mediach, to główny element budowania wizerunku każdej marki w sieci.

Co ważne – odpowiednio skonfigurowany profil na Facebooku, w połączeniu z komunikacją wizualną i odpowiednim contentem, w dużej mierze pomaga wypromować markę, dzięki czemu stanie się ona bardziej rozpoznawalna. To głównie właśnie dzięki portalom społecznościowym takim jak Facebook, masz możliwość bezpośredniego kontaktu ze swoimi klientami.

Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci efektywnie zaplanować komunikację w Social Media!

Daj Znać Agencja marketingowa Nowy Sącz – Prowadzenie fanpage na Facebooku

Prowadzenie Fanpage na Facebooku to nie wszystko! Facebook Ads to reklamy, które zdecydowanie nie trafiają w próżnię. Zostają skierowane do tych użytkowników, którzy wykazują zainteresowanie Twoimi usługami czy produktami. Dzięki precyzyjnemu wskazaniu grupy docelowej Twój komunikat trafi dokładnie tam, gdzie chcesz. Wiek, płeć, zainteresowania, miejsce zamieszkania – sami możemy zdecydować, komu zostanie wyświetlona reklama! Poprowadzimy Twój Fanpage kompleksowo i sam zobaczysz efekty już po pierwszym miesiącu współpracy!

Daj Znać Agencja marketingowa Nowy Sącz — Jak działamy?

Stworzenie lub optymalizacja fanpage

Założymy fanpage od zera lub zoptymalizujemy już istniejący i dostosujemy go do wymagań RWD.

Planowanie

Na początku każdego miesiąca każdy klient otrzymuje plan działań organicznych, z wyszczególnieniem tematyki i daty publikacji, z prośbą o ewentualne uwagi. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad tym, co dzieje się na Twoim profilu.

Komunikacja wizualna

Przygotujemy i dobierzemy profesjonalną komunikację wizualną, która przyciągnie klientów. Wszystkie grafiki na Facebook tworzymy według Facebookowych standardów, na bazie dostarczonych materiałów przez klienta lub zdjęć z naszych baz, pochodzących z legalnych źródeł.

Content – odpowiednie treści na Facebooku

Piszemy z pasją! Do każdego postu podchodzimy indywidualnie. Tworzymy kreatywne treści, zachęcające do interakcji i odwiedzania fanpage. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda branża, jest inna, w związku z tym, treści staramy się dostosowywać do odpowiedniej grupy docelowej.

 

Monitoring relacji z fanami

Rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem dbamy o budowanie relacji z fanami, odpowiadamy na komentarze i wiadomości, jeśli tylko odpowiedź leży w zasięgu naszych kompetencji. W przeciwnym razie przesyłamy informację z prośbą o udzielenie odpowiedzi, przez co nie musisz sam kontrolować, co się dzieje na Twoim profilu i oszczędzasz swój czas.

Pozyskiwanie realnych fanów

Działamy regularnie i według określonych planów i metod. Każdy wpis na Facebooku jest dokładnie zaplanowany. Doświadczenie, systematyczność, odpowiedni content, w połączeniu z odpowiednią oprawą graficzną to idealny sposób, na budowę marki w sieci i pozyskanie nowych fanów, a co za tym idzie – klientów.

Analiza efektów

Stale i regularnie analizujemy efektywność podjętych działań i przygotowujemy miesięczne raporty podsumowujące wyniki przeprowadzonych i prac na fanpage.

Tworzenie kampanii reklamowych – reklama na Facebooku

Przygotowujemy i prowadzimy kampanię reklamową Face Ads, opartą o najnowsze rozwiązania. Przygotowujemy strategię działania, która pozwoli nam dotrzeć przede wszystkim do potencjalnie zainteresowanych klientów, w zależności od danej branży.

  • reklamy na ruch na Facebooku
  • reklamy na aktywność na Facebooku
  • reklamy remarketingowe na Facebooku

Swoją siedzibę mamy w Nowym Sączu, jednak usługi kierujemy głównie do klientów Małopolski, Podhala, z takich miast jak m.in. Nowy Sącz, Nowy Targ, Zakopane, Tarnów, Krynica Zdrój, Limanowa itp. Jednak również dla klientów ogólnopolskich! Prowadzeniem fanpage na Facebooku i reklamą na Facebooku zajmujemy się już od kilku lat i nasza wiedza i doświadczenie zapewnia profesjonalne usługi. Sprawdź opinie naszych klientów w zakładce “referencje” – zadowolenie naszych klientów, to dla nas najlepsza “siła napędowa” do działania naszej Agencji marketingowej!

Agencja marketingowa Daj Znać Nowy Sącz | Prowadzenie fanpage na Facebooku | Reklama na Facebooku | Podhale | Małopolska

Sprawdź naszą pozostałą ofertę w kategorii Social media!

W czym jeszcze możemy Ci pomóc?

Strony WWW

w ofercie naszej agencji posiadamy strony intrenetowe, odpowiednio przygorowane pod pozycjonowanie.

SEO

Czy postawiłbyś billboard w lesie? No właśnie strona internetowa ma sprzedawać i pracować dla Ciebie!