DAJ ZNAĆ - REKLAMA NA FACEBOOKU!

Profesjonalne prowadzenie kampanii fanpage na Facebooku!

Dziś Reklama na Facebooku jest najczęściej wybieraną i najefektywniejszą formą reklamy.

Możliwości reklamowe na Facebooku są olbrzymie, z czego nie wszyscy zdają sobie sprawę. Menager reklam na Facebooku to niesamowite narzędzie, dające mnóstwo możliwości tworzenia skutecznych i efektywnych przekazów reklamowych — jeśli tylko się wie, jak stworzyć i ustawić reklamę na Facebooku za jego pomocą.

Social Media, czyli uwielbiane przez nas media społecznościowe są wielką potęgą. Prowadząc dobrze prosperującą firmą lub małą działalność gospodarczą, musisz przygotować się zarówno na zyski, jak i straty. Aby tych drugich było jak najmniej, konieczna jest skuteczna reklama, która pomoże Ci dotrzeć do nowych klientów.

Jest wiele portali społecznościowych, które umożliwiają rozwinięcie ruchu na stronie internetowej, a jednym z nich jest Facebook. Nie od dziś wiadomo, że to źródło przekazu informacji jest jednym z największych i najczęściej wybieranych. Obecnie ponad 65 milionów małych i dużych firm prowadzi swoją stronę na Facebooku, gdzie promuje swoje poczynania, aby trafić do jak największego grona odbiorców. Dobrze ułożona kampania reklamowa na Facebooku pozwoli Ci promować swoją firmę w jeszcze lepszy sposób.

Głównym atutem reklamy na Facebooku tworzonej przez naszych specjalistów jest fakt, że nie generuje ona wysokich kosztów, a trafia do grona odbiorców, które faktycznie może być nią zainteresowane. Efekt jest gwarantowany!

Dobrze opracowany i prowadzony fanpage, w połączeniu z naszą wiedzą jak zrobić dobrą reklamę na Facebooku pozwoli Twojej firmie na bezpośrednią komunikację z klientami, co następnie wpłynie na zwiększenie przychodów.

Platformy społecznościowe posiadają wiele informacji o swoich użytkownikach, dlatego odpowiednio przygotowana kampania reklamowa na Facebooku pozwoli Ci trafić do szerokiego grona osób zainteresowanych tematyką Twojej działalności. Swoje usługi kierujemy głównie do Klientów z południowej Polski. Oferujemy prowadzenie fanpage na Facebooku w takich miastach jak: Nowy Sącz, Nowy Targ, Zakopane, Rzeszów, Tarnów, Kraków i wielu innych w całej Polsce.

Skuteczna reklama na Facebooku – jak ja osiągnąć?

Większość osób, które prowadzą fanpage na Facebooku wiedzą przynajmniej w minimalnym stopniu, jak ustawić reklamę na Facebooku, jednak to, jak zrobić dobrą reklamę na Facebooku to już osobna kwestia. Można ustawić promowanie postu i myśleć, że zadziała – niestety, nie zadziała. A na pewno nie tak, jak mogłaby zadziałać.

Bez wiedzy w zakresie Social Mediów, doświadczenia lub kursów czy szkoleń, trudno będzie uzyskać satysfakcjonujący efekt. Jak więc zrobić dobrą reklamę na Facebooku?

Aby odpowiednio wypromować swoją markę na Facebooku, należy przygotować całą ideę tego przedsięwzięcia. Zależnie od tego, czym się zajmujesz, jaka jest grupa odbiorców, jakie posty będą angażujące itp. Dlatego głównym założeniem, jakie należy sobie postawić to unikatowość wyglądu swojego profilu oraz odpowiednie przygotowanie i promowanie kampanii reklamowej. My jako firma z wieloletnim doświadczeniem możemy to wszystko za Ciebie zrobić, a w niedługim czasie zauważysz, jak zwiększa się pozycja Twojej marki na rynku. Nasza siedziba mieści się w Nowym Sączu, jednak swoje usługi kierujemy do Klientów z całej Małopolski, Podhala i Śląska. Reklamę na Facebooku tworzymy dla klientów z takich miast jak: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Rzeszów, Zakopane i okolice. Możesz poznać opinie o naszej Agencji reklamowej, w zakładce „referencje”.

Postaw na sprawdzoną firmę marketingową, która na rynku działa już od wielu lat!

W ramach współpracy podjętej z naszą firmą proponujemy profesjonalne prowadzenie fanpage, gdzie otrzymasz następujące usługi:

 • Jeśli jeszcze nie masz fanpage, stworzymy go od zera. Jeśli już funkcjonuje, zoptymalizujemy go w oparciu o najnowsze rozwiązania
 • oferujemy profesjonalne podejście do klienta i do pracy nam zleconej
 • dzięki wieloletniemu doświadczeniu poznaliśmy najlepsze techniki promowania firm
 • jasne zasady współpracy
 • otrzymasz gwarancje efektywności
 • Twój fanpage zostanie odpowiednio targetowany
 • stworzymy spójną identyfikację wizualną
 • współpraca oparta będzie o odpowiednio przygotowane szablony, które pomogą identyfikować z czasem logo Twojej firmy przez odbiorców
 • dostarczymy treści do publikacji, które zaangażują potencjalnego klienta w interakcję
 • pozyskamy dla Ciebie nowych, aktywnych fanów
 • poprowadzimy za Ciebie żywy dialog z klientem, który jest zainteresowany Twoją działalnością
 • systematycznie będziemy aktualizować posty i informacje

Dzięki takim zabiegom zwiększy się świadomość Twojej marki u odbiorców reklamy, czyli Twojego potencjalnego klienta.

Dzięki doświadczeniu, ciągłym szkoleniom i aktywnemu życiu w Social Mediach otworzymy przed Tobą i Twoją firmą nowe możliwości. Znamy najnowsze trendy i ciągle pogłębiamy wiedzę, aby móc pomóc Ci w osiągnięciu wymarzonego przez Ciebie celu.

Reklama na Facebooku

Kampanie reklamowe na Facebooku są przyszłością na rynku marketingowym, dlatego trafnie podpowiadamy klientom, jak osiągnąć najlepsze efekty z prowadzenia fanpage na Facebooku. Jeśli nie masz pomysłu na swój Fanpage, pozostaw to nam i ciesz się korzyściami, jakie popłyną z profesjonalnie prowadzonego profilu w Social Mediach. Dzięki dobrej reklamie na Facebooku tworzonej przez specjalistów z doświadczeniem, Twoja firma zyska nowych klientów, stanie się rozpoznawalna a Ty osiągniesz zysk!

Daj Znac Nowy Sącz — Reklama na Facebooku – co możemy dla Ciebie zrobić?

Poza prowadzeniem fanpage na Facebooku tworzymy również kampanie reklamowe poprzez menager reklam na Facebooku. Reklamy, które tworzymy, dostosowane są do indywidualnych potrzeb. Nie stosujemy znanych, utartych schematów – każda branża rządzi się swoimi prawami więc oferta musi być dostosowana indywidualnie.

tworzenie kampanii reklamowych na Facebooku

Przygotujemy i poprowadzimy kampanię reklamową opartą o najnowsze rozwiązania. Przygotujemy strategię, która pozwoli nam dotrzeć przede wszystkim do potencjalnie zainteresowanych klientów.

 • reklamy na ruch
 • reklamy na aktywność
 • reklamy remarketingowe na wiadomości

KOMUNIKACJA WIZUALNA

Przygotujemy i dobierzemy profesjonalną komunikację wizualną, która z pewnością przyciągnie klientów i sprawi, że Twoja marka stanie się rozpoznawalna w sieci. Wszystkie kreacje tworzone są przez doświadczonych grafików zgodnie ze standardami Facebooka.

PLANOWANIE

Przed podjęciem działań przygotowujemy plan działań. Plan jest jednak elastyczny, ze względu na stałe monitorowanie efektywności.

monitoring efektywności reklamy na facebooku

Stale monitorujemy efekty podjętych działań i analizujemy efekty. Co miesiąc przygotowujemy raport uwzględniający zarówno efekt działań organicznych, jak i kampanii reklamowych.

Pamiętaj! Facebook Ads to reklamy, które zdecydowanie nie trafiają w próżnię. Zostają skierowane do tych użytkowników, którzy wykazują zainteresowanie Twoimi usługami czy produktami. Dzięki precyzyjnemu wskazaniu grupy docelowej Twój komunikat trafi dokładnie tam, gdzie chcesz. Wiek, płeć, zainteresowania, miejsce zamieszkania – sami możemy zdecydować, komu zostanie wyświetlona reklama!

Daj Znać – Kompleksowa obsługa Twojego Fanpage

Poprowadzimy Twój Fanpage od początku, do końca. Począwszy od jego stworzenia, optymalizacji, poprzez stworzenie komunikacji wizualnej, monitoring relacji z fanami, regularne tworzenie grafik i contentu, relacji i postów organicznych, oraz tworzenie kampanii reklamowych na Facebooku kończąc na monitoringu i analizie efektów.

Daj Znać – Obsługa działań organicznych

Nie masz czasu na prowadzenie Fanpage, a nie do ońca zależy Ci na stałym budowaniu świadomości marki i zdobywaniu nowych klientów poprzez płatne reklamy na Facebooku? Poprowadzimy Twój Fanpage za Ciebie!

Daj Znać – Reklama na Facebooku – Face Ads

Sam prowadzisz swój fanpage na Facebooku, ale menager reklam to dla Ciebie czarna magia? Poprowadzimy kampanię reklamową na Facebooku za Ciebie!

Daj Znać to Agencja marketingowa z siedzibą w Nowym Sączu, jednak swoje usługi kierujemy do firm z całej Małopolski, Podkarpacia, Śląska i Podhala. Do tej pory współpracujemy z dużymi markami i oferujemy prowadzenie fanpage dla firm z takich miast jak Kraków, Nowy Sącz, Tarnów, Zakopane, Rzeszów, Nowy Targ, i wielu innych w całej Polsce! Sprawdź opinie o nas w zakładce „referencje”. Jednak sam możesz przekonać się co możemy dla Ciebie osiągnąć kontaktując się z nami!

Sprawdź naszą pozostałą ofertę w kategorii Social media!

W czym jeszcze możemy Ci pomóc?

Strony WWW

w ofercie naszej agencji posiadamy strony intrenetowe, odpowiednio przygorowane pod pozycjonowanie.

Social Media​​

Reklama na facebooku, prowadzenie Fanpage i wiele innych działań, abyś zaistaniał w Social Media

SEO

Czy postawiłbyś billboard w lesie? No właśnie strona internetowa ma sprzedawać i pracować dla Ciebie!