Google Ads?

Sprawdź jak możemy Ci pomóc!

Interesuje Cię reklama Google Ads?

Chcesz, aby Twoja firma była lepiej wyszukiwana przez Twoich potencjalnych klientów? Warto, abyś skorzystał z Google Ads!

Czym jest reklama Google Ads?

Zastanawiasz się, co to jest Google Ads? Są to reklamy w postaci tekstowej, graficznej lub w formie wideo, które są wyświetlane osobom zainteresowanym Twoją branżą. Osoby, które szukają konkretnej usługi w wyszukiwarce internetowej, w pierwszej kolejności trafią na reklamę produktu Twojej firmy. Google Ads jest więc reklamą, która trafia do wybranej grupy osób, których interesuje dane zagadnienie.

Dlaczego reklama Google Ads ?

Reklama w Google Ads jest świetnym wariantem dla osób, które lubią mieć przejrzysty wgląd w interakcje na wyświetlaną reklamę. Dzięki niej widzisz, ile osób kliknęło w Twoją reklamę oraz ile osób ją zobaczyło. Dodatkowo za reklamę w Google Ads płacisz tylko wtedy, kiedy następuje klikniecie w nią. W ten sposób możesz kontrolować swoje wydatki z nią związane.

Oferta Google Ads?

Jeśli interesuje Cię taki rodzaj reklamy, zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z nią. Więcej informacji na temat Google Ads znajdziesz w poszczególnych zakładkach znajdujących się na stronie internetowej naszej Agencji Interaktywnej Daj Znać z Nowego Sącza. Nasza agencja oferuje reklamę w Google Ads dla każdego, dlatego niezależnie od tego, czy interesuje Cię rejon Nowego Sącza, Krakowa, Rzeszowa czy Śląska, nasza firma oferuje profesjonalne podejście do tematu i skuteczną reklamę Google Ads.

W czym jeszcze możemy Ci pomóc?

Strony WWW

w ofercie naszej agencji posiadamy strony intrenetowe, odpowiednio przygorowane pod pozycjonowanie.

Social Media​​

Reklama na facebooku, prowadzenie Fanpage i wiele innych działań, abyś zaistaniał w Social Media

SEO

Czy postawiłbyś billboard w lesie? No właśnie strona internetowa ma sprzedawać i pracować dla Ciebie!

Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie, na którym opowiesz nam o swoim biznesie i swoich potrzebach!