Oferta kampanii Google Ads

Pozycjonowanie strony to nie tylko dobór odpowiedniej strategii SEO, to również wiele innych działań, jakie należy wykonać, aby pozycjonowanie strony przyniosło oczekiwane efekty. Jednym z takich działań jest odpowiednia promocja strony w Internecie. Nie od dziś wiadomo, że miliony osób poszukujących interesujące zagadnienia, przegląda wyłącznie pierwszą stronę wyników wyszukiwania. Aby trafić do grona stron wyświetlanych w czołówce wyszukiwania na daną frazę, warto postawić na kompleksowe usługi pozycjonujące, w których skład wchodzi również skuteczna reklama Google Ads (AdWords).

Czym jest skuteczna reklama Google Ads?

Skuteczna reklama Google Ads (AdWords) to reklama, która ma na celu wyświetlić Twoja usługę w pierwszych pozycjach wyszukiwania. Reklama ta może być w postaci treści, grafiki lub filmu.

Na pewno szukając czegoś w Internecie, zauważyłeś że na samym początku wyników wyszukiwania pojawiają się reklamy. To właśnie reklama w Google Ads jest za to odpowiedzialna.

Google Ads jest więc nieodzownym elementem, mającym wpływ na sprzedaż lub widoczność Twojej strony.

Remarketing Google Ads

Osoby korzystające z reklam Google Ads powinny zastanowić się również nad reklamą remarketingową. Remarketing w Google Ads może przynieść dodatkowe zyski.

Na czym dokładnie polega ta reklama?

Osobie, która weszła na daną stronę, zostanie wyświetlana reklama właśnie promująca tę stronę. Przykładowo reklama Twojej strony będzie pojawiała się takiej osobie na różnych stronach, m.in. na Facebooku, w wyszukiwarce internetowej, podczas gier online i w wielu innych odwiedzanych przez nią miejscach. Jeśli osoba ta była zainteresowana daną usługą, jaką proponuje Twoja działalność, będzie miała ona okazję ponownie powrócić na Twoją stronę. Ten model reklamy przynosi zyski dla każdego, kto w nią zainwestuje.

Czym wyróżnia się Google Ads?

Dzięki reklamie Google Ads podnosisz widoczność swojej strony na różne frazy. Jej główną zaletą jest to, że płacisz za nią jedynie w momencie, kiedy osoba przeglądająca informacje w Internecie kliknie w nią. Działania z Google Ads można zacząć od dowolnego budżetu, a Ty będziesz miał wgląd do tego, ile osób kliknęło w reklamę, oraz ile osób ja zobaczyło. Przy dużej konkurencji zabieg ten jest niezmiernie ważny.

Warto zatem te działania pozostawić profesjonalistom w tej dziedzinie, ponieważ reklama ta powinna być chwytliwa, dobrze ustawiona, a co najważniejsze ma przynosić efekty.

Skuteczna kampania reklamowa Google Ads tylko z Agencją Interaktywną Daj Znać.

Jeśli zastanawiasz się nad stworzeniem skutecznej reklamy Google Ads, zapraszamy do współpracy. Nasi wykwalifikowani pracownicy stworzą dla Ciebie reklamę Google Ads, która przyniesie Ci oczekiwane efekty.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą i zapoznaniem się z dokładną ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Nasza Agencja Interaktywna Daj Znać z Nowego Sącza do tej pory współpracowała z wieloma klientami. Oferujemy skuteczną kampanię reklamową Google Ads w Krakowie, Nowym Sączy, Rzeszowie, Śląsku czy Podhalu. Proponujemy usługi na najwyższym poziomie, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.