Dlaczego reklama Google Ads?

W dzisiejszym świecie reklama dominuje nad wieloma innymi sposobami pozyskiwania klientów. Odpowiednio stworzona potrafi trafić do szerokiego grona osób zainteresowanych daną tematyką. Dlaczego więc Google Ads zyskało swoją popularność?

Reklama Google Ads jest stworzona w taki sposób, aby trafiała ona wyłącznie do osób zainteresowanych daną tematyką. Dodatkowo, co również jest ważne, płacisz za nią w momencie, kiedy ktoś w nią kliknie. Jest to wiec świetny sposób na pozyskiwanie nowych klientów. Kolejną zaletą reklam Google Ads jest ich elastyczność. Możesz wystartować z reklamą, mając dowolny budżet, co pozwoli Ci na obserwację efektów i ewentualną możliwość wstrzymania reklamy lub jej ulepszenia. Dodatkowo reklamy Google Ads mają specjalne zabezpieczenia przed tym, aby konkurencja w nieuczciwy sposób nie wyklikiwała Twojego wkładu pieniężnego zainwestowanego w tę reklamę.

 

Dlaczego warto zainwestować w reklamę Google Ads (AdWords)?

Przynosi ona mnóstwo korzyści dla reklamującej się firmy. Jednak odpowiednie stworzenie reklamy Google Ads wcale nie jest takie łatwe. Warto zatem pozostawić ją profesjonalistom.

Wybierając naszą Agencję Interaktywną Daj Znać, zajmującą się pozycjonowaniem stron WWW i reklamą otrzymasz szereg ważnych dla Ciebie informacji związanych z tą tematyką.

Kontrola efektów reklamy Google Ads.

Pełny wgląd w dane – Podejmując współprace z naszą Agencją Interaktywną Daj Znać, będziesz miał pełny wgląd w dane związane z efektywnością takiej reklamy. Zobaczysz, ile osób kliknęło w reklamę oraz ilu osobom się wyświetliła.

Raportowanie wyników pracy – W każdym miesiącu otrzymasz raport na temat uzyskanych efektów naszej pracy.

Kontrola reklam – Z nami możesz edytować i zmieniać stworzone reklamy. Dzięki temu stworzysz je odpowiednio pod zapotrzebowanie klientów.

Z Agencją Interaktywną Daj Znać uruchomisz wartościową reklamę przynoszącą oczekiwane efekty.

Nasza Agencja Interaktywna Daj Znać z Nowego Sącza, od kilku lat zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych oraz tworzeniem skutecznych reklam. Skuteczność reklamy związana jest z jej odpowiednim ustawieniem. Aby efekty były szybko widoczne, należy robić to w umiejętny sposób. Nasi specjaliści od Google Ads stworzą dla Ciebie reklamy, które będą przynosiły zamierzone efekty, a wzrost ruchu na stronie wpłynie na lepszą widoczność strony. Proponujemy Ci wiele korzyści związanych ze współpracą z naszą firmą, w tym m.in.:

  • Widoczne efekty współpracy.
  • Dostęp do wszelkich informacji, związanych z Twoją reklamą Google Ads.
  • Wsparcie od naszych pracowników na każdym etapie współpracy.
  • Konkurencyjne ceny usługi związane z pracą, jaka zostanie włożona w projekt.
  • Otrzymasz opiekuna, z którym będziesz mógł być w ciągłym kontakcie.

Te i wiele innych korzyści wpłynie na naszą pozytywną współpracę, a efektywna reklama Google Ads wpłynie na ruch i widoczność Twojej strony internetowej w sieci. Stworzymy dla Ciebie dobrą reklamę Google Ads w Nowym Sączu, Rzeszowie, Krakowie czy Śląsku.Jeśli jesteś zainteresowany współpracą i chcesz poznać więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

W jakich kampaniach możemy Ci pomóc?

Social Media​​

Reklama na facebooku, prowadzenie Fanpage i wiele innych działań, abyś zaistaniał w Social Media

SEO

Czy postawiłbyś billboard w lesie? No właśnie strona internetowa ma sprzedawać i pracować dla Ciebie!