Twoja firma lepiej widoczna? Widocznie lepsza!

W naszej ofercie znajdziesz wynajem tablic reklamowych na terenie miasta i powiatu Nowy Sącz. Zajmujemy się również wydrukiem i montażem billboardów na terenie Nowego Sącza!

Reklama zewnętrza jest jedną z często wybieranych form promocji. Dookoła bombardowani jesteśmy informacjami, które trafić mają do szerokiej grupy odbiorców. Odpowiednio stworzona reklama przyciągnie wzrok nawet najbardziej wymagających osób i zachęci do skorzystania z Twoich usług. Czy wiesz, że aż 31% Polaków kupuje produkty pod wpływem obejrzenia reklamy? W wielu przypadkach robią to nieświadomie. Badania, jakie przeprowadziło Centrum Badań Opinii Publicznej wskazuje, że dobrze opracowana reklama może przynieść zyski Twojej działalności.

Agencja intreraktywna z Nowego Sącza

Jako Agencja Reklamowa Daj Znać z Nowego Sącza ciągle szkolimy się w naszych działaniach, a to wyłącznie z myślą o Tobie, abyś mógł swobodnie rozwijać swoją firmę. Proponujemy wiele rodzajów reklamy zewnętrznej, które montujemy na terenie powiatu nowosądeckiego, gorlickiego i limanowskiego, a w bogatej ofercie znajdziesz:

  • Tablice reklamowe (Billboardy) – dużych rozmiarów tablica reklamowa umieszczana na budynkach lub specjalnie do tego przystosowanych słupach, aby reklama trafiła do szerokiej liczby osób.
  • Szyldy reklamowe – tablice reklamowe mające na celu przedstawić Twoją działalność.
  • Kasetony – reklama podświetlana od wewnątrz najczęściej w formie prostokąta mająca na celu przedstawić Twoją działalność.
  • Witryny sklepowe – oklejenie okien sklepu odpowiednio przygotowaną szatą graficzną zachęcającą do skorzystania z usług.
  • Oklejanie samochodów – mobilna forma reklamy, polegająca na oklejeniu samochodu reklamą Twojej działalności.
  • Potykacze – jest to forma stojaka reklamowego, na której reklamujesz swoje usługi.
  • Mobile – czyli przyczepy reklamowe z dwustronną reklamą. Kampanie reklamowe z użyciem przyczep realizujemy na terenie Nowego Sącza, Gorlic, Limanowej i całej Małopolski.

Wszystkie te formy reklamy tworzone są na bazie najnowszych trendów, aby były one krokiem do sukcesu Twojej firmy. Nasi specjaliści stworzą kreacje, które trafią do Twoich odbiorców. Idealnie dopasowane czcionki, grafiki odpowiednie rozmieszczenie – to wszystko wpływa na to, jak postrzegana jest reklama. Zaufało nam już wielu klientów z którymi stale współpracujemy (sprawdź zakładkę „Zaufali nam”). Jeśli zatem planujesz na terenie Małopolski przeprowadzić skuteczną kampanię reklamową swojej firmy skontaktuj się z nami, a my wykonamy wszystko dla Ciebie.

*https://www.cbos.pl/SPISKOM.POL/2011/K_016_11.PDF

Bardzo ważna w każdej działalności jest odpowiednio przygotowana reklama wewnętrzna. To dzięki niej możemy zachęcić klienta do skorzystania z oferty sklepu. Pokazywane są one na różnych wystawach, pokazach, konkursach, ale również w galeriach handlowych i wielu innych miejscach, gdzie klient może ja zauważyć. Dobrze skomponowana reklama wewnętrzna potrafi zachęcić klienta do zlecenia usługi właśnie Twojej firmie. Czy nie warto zatem zadbać o odpowiednią reklamę wewnętrzną, która może przynieść zyski?

Jako Agencja Reklamowa Daj Znać z Nowego Sącza proponujemy ciekawe propozycje reklam wewnętrznych. W ofercie znajdziesz m.in.:

  • Rollupy – rodzaj stojaka do plansz graficznych. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy rollup gdzie umieścić możesz logo swojej firmy lub usługami, jakie oferujesz.
  • Standy – rodzaj stojaka, które mogą posiadać różne wielkości i kształty. To w nim umieścić możesz swoje gazetki reklamowe, wizytówki czy ulotki.
  • Naklejki – jak sama nazwa wskazuje naklejki to nic innego jak forma graficzna którą możesz nakleić na drzwiach swojej nieruchomości, aby zasygnalizować klientom, czym zajmuje się Twoja działalność.

Projekty graficzne tworzymy na bazie przesłanych przez Ciebie wytycznych. Wszelkie nasze prace uzgadniamy z Tobą, a naszym zadaniem będzie zasugerowanie poprawek i stworzenie całego projektu od początku, aż do końca. Proponowane reklamy zewnętrzne tworzymy z najlepszych materiałów, aby były trwałe i mogły reklamować Twoja firmę przez dłuższy czas. Tego typu produkty reklamowe wykonujemy na terenie powiatu nowosądeckiego, limanowskiego, gorlickiego oraz całej Małopolski. Dobrze stworzona reklama wewnętrzna sprawi, że zapadnie ona w podświadomość klienta, który nawet po długim czasie przypomni sobie właśnie o Tobie i Twojej firmie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej dziedzinie wiemy, jak ważne jest dbanie o tak małe detale, jak reklamy wewnętrzne, dlatego chętnie pomożemy Ci uporać się z tym problemem i zagwarantujemy Ci skuteczną reklamę w Nowym Sączu i nie tylko! Zapraszamy do kontaktu.