You are currently viewing Mobilna przyczepa reklamowa – skuteczna forma promocji!

Mobilna przyczepa reklamowa – skuteczna forma promocji!

Dobra reklama to skuteczna reklama – chyba nikt nie ma wątpliwości, że to zdanie jest trafne?

Wybór metod i kanałów reklamowych jest ogromny: bilbordy, ulotki reklamowe, reklama na Facebooku, Social Media, plakaty, wizytówki i właśnie mobilne przyczepy reklamowe. Dziś chcemy się przyjrzeć tej ostatniej, czyli reklama na mobilu.

Z roku na rok, znikają z ulic miast wielkie billboardy to za sprawą ustawy krajobrazowej która sukcesywnie wchodzi w życie – w Nowym Sączu znika zdecydowana większość billboardów – czy to dobrze? Jak to się mówi – wszystko zależy od punktu widzenia. Billboardy reklamowe zdecydowanie szpecą uroki miast, ale stanowią jedną z podstawowych form reklamy. Dlatego coraz częściej na naszych ulicach pojawiają się właśnie mobilne przyczepy reklamowe.

Dlaczego mobilne przyczepy reklamowe?

Reklama na mobilu stanowi niejako zamiennik billboardów czy bannerów reklamowych. Według nas jest to skuteczniejsza forma reklamy niż tradycyjne billboartdy – dlaczego? W jednym słowie – przesyt. W ostatnich latach w miastach pojawiało się mnóstwo nowych billboardów i jeśli nie wyróżniły się niczym – kolorystyką, grafiką itp. To najzwyczajniej mało kto zwracał na nie uwagę. Mobilne przyczepy reklamowe, z racji tego, ze poruszają się zazwyczaj w miejscach o dużym natężeniu ruchu, stanowią „coś nowego” na drodze, często też towarzyszą im dźwięki, muzyka, lub zachęcenia do zakupu – dzięki temu są zdecydowanie bardziej skuteczne. Do tego oczywiście mobilność! Podstawową zaletą mobilnych przyczep reklamowych jest to, że mogą się przemieszczać w dowolnych miejscach i w dowolnym czasie. Reklama na tablicy jak bilbord, jak byśmy się nie starali, będzie ciągle stać w jednym i tym samym miejscu.

Ile kosztuje mobilna przyczepa reklamowa?

Zakup przyczepy reklamowej niestety nie jest tani, a co za tym idzie, niewiele przedsiębiorców może sobie na nie pozwolić. Dlatego my, naszym klientom oferujemy usługi takie jak właśnie reklama na mobilu w Nowym Sączu, ustalamy terminy, trasy – wszystko według indywidualnych potrzeb.

Reklama na przyczepie w Nowym Sączu to zdecydowanie strzał w dziesiątkę zwłaszcza kiedy chcesz rozsławić prowadzony biznes i utrwalić swoje istnienie w świadomości klientów. Oczywiście to, że reklama na mobilu może się przemieszczać, nie oznacza to że cały czas porusza się po mieście i okolicy. Korzystamy z miejsc o dużym natężeniu ruchu na postój aby jak najwięcej osób mogło ją zobaczyć.

Jak w praktyce wygląda reklama na mobilu?

Usługa, jaką oferujemy, czyli mobilna przyczepa reklamowa w Nowym Sączu, to przyczepa z zawieszonym bannerem reklamowym po obu stronach. Dodatkowo każda kampania może również zawierać spot reklamowy, czyli komunikat dźwiękowy, którego nie da się nie usłyszeć.

Jako Agencja Reklamowa w Nowym Sączu, zajmiemy się kompleksowo przygotowaniem całej kampanii z użyciem przyczep reklamowych. Przygotujemy grafiki, wykonamy bannery reklamowe najwyższej jakości, po wspólnej konsultacji wyznaczymy trasy, nasz kierowca będzie jeździł w określonym czasie i na ściśle określonej trasie.

Mamy dwie możliwości kampanii reklamowej w Nowym Sączu:

Kampania mobilna – przyczepa reklamowa porusza się po mieście i wyznaczonych okolicach wraz z przystankami w konkretnych, wcześniej ustalonych miejscach.

Kampania stacjonarna – Przyczepa reklamowa stoi w miejscu o dużym natężeniu ruchu.

Reklama na mobilu w Nowym Sączu jest najbliżej potencjalnego klienta – niemal na wysokości wzroku. Jako że ciągle uznawana jest za niekonwencjonalną formę promocji, przyciąga wzrok każdego przechodnia. Dobrze zaprojektowana reklama mobilna przyciąga wzrok odbiorców – zapada w pamięć i utrwala wizerunek firmy.

Nasze mobilne reklamy w pozwalają trafić do odpowiednio wyselekcjonowanego odbiorcy – możemy być wszędzie tam, gdzie występuje największe natężenie ruchu. Duże rozmiary baneru gwarantują bardzo dobrą widoczność. Przyczepa reklamowa, to bez wątpienia pierwszorzędna forma promocji dla firm działających na rynku lokalnym. Taka forma prezentacji oferty firmy z pewnością wyróżnia się na tle innych rozwiązań.


Mobilna przyczepa reklamowa w Nowym Sączu stanowi proste rozwiązanie w zakresie zwiększenia zysków przedsiębiorstwa. Krótki czas przygotowania czy realizacji, a także szybka zmiana treści reklamowych sprawia, że kampanię reklamową z jej udziałem możemy rozpocząć niemal od razu. Dodatkowym plusem jest również elastyczność w wyborze trasy i godzin przejazdu. Kampanie reklamowe z użyciem przyczep realizujemy na terenie Nowego Sącza, Gorlic, Limanowej i całej Małopolski.

Agencja reklamowa Nowy sącz | Agencja marketingowa Nowy Sącz | Kampania reklamowa Nowy Sącz | Mobilna przyczepa reklamowa Nowy Sącz | Reklama na mobilu

Zadzwoń pod 664 218 282 i dowiedź się więcej!