Każdy sposób na reklamę jest dobry. Przez ustawę krajobrazową, jaka weszła w życie w ubiegłym roku wiele billboardów zniknęło z miast. Czy zastanawiałeś się nad nowym sposobem reklamy? Ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się mobile, tzw. reklamy na przyczepach. Ten sposób reklamy sprawi, że osoby z Twojego miasta i okolic dowiedzą się o Twojej działalności. Reklama ta jest skuteczną formą, gdyż “billboard na kółkach” poruszający się ulicami przyciąga uwagę wielu osób. Potencjalny klient zauważy, co Twoja firma ma do zaoferowania, czym się zajmujesz lub co otwierasz. Idealnie zaprojektowane mobile zostaną w pamięci osób na długi czas, reklama ta jest niezwykle skuteczna i zdecydowanie sprawdza się podczas otwarcia Twojego punktu lub Mobile często stosowane są podczas wyborów.

Grafika powinna być dobrze dopasowana, a treść sama krótka i na temat. Samochody takie przemierzą wiele kilometrów, dzięki trafią do szerokiego grona odbiorców.

Daj Znać da znać o Tobie !
Wykonamy dla Ciebie projekt reklamy na Mobile, które idealnie odzwierciedlą Twoją działalność. Mobile poruszające się ulicami miasta trafią do wielu potencjalnych klientów.