Fotografia reklamowa/filmowanie z drona – Daj Znać Nowy Sącz

Zdjęcia i filmy z drona – Małopolska, Śląsk, Podkarpacie, Podhale

Fotografie i video wykonane z lotu ptaka, to niebanalny sposób ukazania Twojej działalności z zupełnie innej perspektywy. Bardzo wysoka jakość wykonanych zdjęć pozwoli na atrakcyjne i nowoczesne zaprezentowanie Twojej firmy, działalności, eventu, czy danego obiektu.

Ofertę filmów reklamowych i fotografii dronem kierujemy do klientów z wielu branż. Począwszy od właścicieli hoteli, restauracji, galerii handlowych, sklepów, punktów usługowych, deweloperów, działów promocji i reklamy gmin i miast i wielu innych. Materiał realizujemy głównie na terenie Małopolski, Podkarpacia, Śląska i Podhala. Zdjęcia i filmy realizowane dronem, oferujemy głównie dla klientów z takich miast jak: Kraków, Nowy Sącz Nowy Targ, Tarnów, Zakopane, Rzeszów i okolic, na terenie Małopolski, Śląska, Podkarpacia czy Podhala.

Zdjęcia i filmy z drona najczęściej znajdują swoje zastosowanie w reklamie i marketingu. Stanowią nowoczesny i atrakcyjne sposób ukazania każdej działalności.

Dobre video czy fotografia z drona ukazuje miejsce z innej perspektywy, odkrywając szczegóły niedostępne w żaden inny sposób, Co z pewnością stanowić będzie atut w Twojej prezentacji, czy reklamie. Gwarantujemy filmy i zdjęcia z użyciem bezzałogowego statku powietrznego najwyższej jakości, w postaci pojedynczych klatek lub złożonych filmów reklamowych.

Agencja reklamowa Daj Znać — nasza oferta

Oferujemy wykonanie profesjonalnych filmów reklamowych i zdjęcia z drona, głównie w celach marketingowych.

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem profesjonalnym sprzętem i pasją! Co w połączeniu z doskonałą znajomością branży reklamowej, daje nam możliwość oferowania najwyższej jakości usług. Tworzymy niebanalne materiały reklamowe w bardzo wysokiej jakości. Wykonane zdjęcia i video poddawane są zawsze obróbce graficznej co dodatkowo podnosi jakość efektu końcowego.

Nasze realizacje, wykonane są z użyciem najnowszych technologii, głównie w takich miastach jak Nowy Sącz, Kraków, Tarnów, Rzeszów, Zakopane, ale i w całej Małopolsce Podkarpaciu, Śląsku i Podhalu. Skontaktuj się z nami, aby poznać całą ofertę!