You are currently viewing Udana kampania na billboardach w Nowym Sączu?

Udana kampania na billboardach w Nowym Sączu?

Udana kampania na billboardach – jak ją zorganizować, czym się charakteryzuje, ile kosztuje i czy w ogóle ma sens?

W dzisiejszym wpisie postaramy się odpowiedzieć właśnie na te pytania. Miłego czytania!

Kampania reklamowa na bilbordach – czy ma sens?

Reklama zewnętrza jest jedną z często wybieranych form promocji. Dookoła bombardowani jesteśmy wieloma informacjami, często zbyt wieloma, aby którakolwiek utrwaliła się w naszej pamięci. Odpowiednio stworzona reklama na billboardach, przyciągnie jednak wzrok nawet najbardziej wymagających osób i zachęci do skorzystania z Twoich usług.

Czy wiesz, że aż 31% Polaków kupuje produkty i korzysta z usług pod wpływem reklamy? W wielu przypadkach dzieje się to nieświadomie. Badania, jakie przeprowadziło Centrum Badań Opinii Publicznej wskazuje, że dobrze opracowana reklama może przynieść wymierne zyski każdej działalności.

Udana kampania na billboardach w Nowym Sączu – o czym powinieneś pamiętać?

Jak przypuszczalnie większość z Was wie, w Nowym Sączu sukcesywnie wchodzi w życie ustawa krajobrazowa, a dokładniej, ustawa o zmianie niektórych ustaw w związku ze wzmocnieniem narzędzi ochrony krajobrazu. Wprowadza ona zmiany w treści innych ustaw, w celu umożliwienia skuteczniejszej ochrony krajobrazu. Nowe rozwiązania, w szczególności możliwości ograniczania działalności polegającej na instalowaniu tablic i urządzeń reklamowych, mocno ograniczają rynek reklamowy w Nowym Sączu. Czy to dobrze? Trudno nam jednoznacznie odpowiedzieć. Z jednej strony przesyt billboardów w Nowym Sączu powodował, że trudniej było się wyróżnić wśród tłumu. Natomiast teraz, decydując się na billboardy w Nowym Sączu, trzeba dostosować swoje działania do treści ustawy. Wiemy jednak jedno – billboardy to nieśmiertelny i niezmiernie skuteczny kanał reklamowy, jeśli jest odpowiednio zaplanowany i zrealizowany.

Udana kampania billboardowa – jak ją zaplanować?

Nasza Agencja od kilku lat specjalizuje się w realizacji kampanii billboardowych w Nowym Sączu. W dzisiejszym wpisie przedstawimy kilka możliwości, które wykorzystujemy dla naszych klientów. Są to sprawdzone od lat rozwiązania, przynoszące oczekiwane rezultaty.

Billboardy Nowy Sącz – jakie lokalizacje są najskuteczniejsze?

Oczywiście nie jest tajemnicą, że najskuteczniejsze lokalizacje to miejsca o dużym natężeniu ruchu zarówno samochodów, jak i pieszych, ale to nie wszystko. Niezwykle ważna jest również widoczność, kierunek i wiele innych czynników. Bardzo rozchwytywane są również tablice w miejscach ulic dojazdowych do miasta – poniżej przedstawimy kilka przykładowych tablic reklamowych w Nowym Sączu, na przykładzie jednego z naszych klientów – Galeria Trzy Korony:

Billboard Nowy Sącz – dojazd od Nowego Targu

Billboard Nowy Sącz – dojazd od Krakowa – ul. Tarnowska

Billboard Nowy Sącz – dojazd od Krakowa – ul. Witosa

Billboard Nowy Sącz – dojazd od Krakowa – Dąbrowa

Billboard Nowy Sącz – dojazd od Gorlic

Billboard Nowy Sącz – dojazd od Krynicy

Równie skuteczne tablice reklamowe to te, umiejscowione w kierunku wyjazdu z miasta, skierowane do osób opuszczających Nowy Sącz.

Billboard Nowy Sącz – wyjazd w kierunku Starego Sącza

Billboard Nowy Sącz – wyjazd w kierunku Gorlic

Oraz – co oczywiste – miejsca o bardzo dużym natężeniu ruchu zarówno samochodowego, jak i pieszych, miejsca zakorkowane, skrzyżowania itp. W Nowym Sączu jest całkiem sporo takich miejsc – pokażemy jednak tylko przykłady:

Billboard Nowy Sącz – ul. Lwowska/Szarych Szeregów

Billboard Nowy Sącz – ul. Gorzkowska – Auchan

Oczywiście mamy w Nowym Sączu dużo więcej tablic reklamowych, jednak te posłużą nam jako przykład dobrze zorganizowanej kampanii reklamowej. Jak widać na przykładach, spójna, czytelna grafika, rzucająca się w oczy, rozstawiona w wielu miejscach Nowego Sącza to źródło sukcesu! Oczywiście nie jest powiedziane, że aby kampania była skuteczna, musi być tablica na każdej ulicy miasta. Czasem wystarczy wybrać odpowiednią lokalizację i zadbać o estetykę projektu i sukces osiągniemy.

Ile kosztuje dobra kampania billboardowa w Nowym Sączu?

Ostatecznej kwoty oczywiście nie jesteśmy w stanie podać, wszystko zależy od bardzo wielu czynników, jednak dla przykładu podamy ceny pojedynczych tablic w Nowym Sączu:

Tablica reklamowa w Nowym Sączu – 12 m – od 500 zł netto

Tablica reklamowa w Nowym Sączu – 18 m – od 600 zł netto

Tablica reklamowa w Nowym Sączu – 24m – od 1000 zł netto

Tablica reklamowa w Nowym Sączu – 48 m – od 1800 zł netto