Social Media

Social Media – reklama na Facebooku jedną z najczęściej wybieranych form reklamy.

Social Media czyli uwielbiane przez nas media społecznościowe są teraz potęgą. Będąc dobrze prosperującą firmą lub prowadząc małą działalność gospodarczą musisz przygotować się na zyski i straty. Aby tych strat było jak najmniej odpowiednia jest skuteczna reklama, która pomoże Twoim potencjalnym klientom dowiedzieć się o Twojej działalności.  Jest wiele portali społecznościowych, które umożliwiają rozwinięcie ruchu na stronie internetowej, a jednym z nich jest Facebook. Nie od dziś wiadomo, że te źródło przekazu informacji jest jednym z największych i najczęściej wybieganych. Obecnie według badań ponad 65 milionów małych i dużych firm prowadzi swoją stronę na Facebooku, gdzie promuje swoje poczynania, aby trafić do jak największego grona odbiorców. Dobrze ułożona kampania reklamowa na Facebooku pozwoli Ci promować swoją firmę w jeszcze lepszy sposób.

Głównym atutem tego typu reklamy jest to, że nie generuje ona wysokich kosztów, a trafia do szerokiego grona odbiorców. Wystarczy profesjonalne prowadzenie fanpage’a, na którym będziesz wprowadzał swoje działania w odpowiedni sposób. Nie ważne czy jesteś z Nowego Sącza czy też okolic, o Twojej firmie będzie miała szanse dowiedzieć się nowa grupa osób. Najważniejsza jest systematyczność oraz dobrze przemyślana strategia, a grono odbiorców (potencjalnych klientów) będzie wzrastać w szybkim tempie. Dobrze opracowany i prowadzony fanpage pozwoli Twojej firmie na bezpośrednią komunikacje z klientami, co następnie wpłynie na zwiększenie przychodów. Platformy społecznościowe posiadają wiele ciekawych informacji o swoich użytkownikach, dlatego odpowiednio przygotowana kampania reklamowa na Facebooku pozwoli Ci trafić do szerokiego grona osób zainteresowanych tematyką Twojej działalności.

Skuteczna reklama na Facebooku – jak ja osiągnąć?

Okazuje się, że wiele firm prowadzeniem fanpage’a obarcza któregoś z pracowników. Nie jest to jednak odpowiednie rozwiązanie i nie zauważysz pozytywnych zmian po wykonaniu takiego zabieg. Bez specjalnych kursów czy szkoleń, które są bardzo drogie trudno będzie uzyskać satysfakcjonujący efekt. Jak zatem zadbać o skuteczną reklamę na naszym Facebook’owym fanpage’u? Na pewno słyszałeś o promowaniu postów. Niestety to nie wystarczy. Aby odpowiednio wypromować swoją stronę  należy przygotować całą ideę tego przedsięwzięcia, czym się zajmujesz, jaka jest grupa docelowych odbiorców, jakie posty będą przekonywujące. Dlatego głównym założeniem jakie należy sobie postawić to unikatowość wyglądu swojego profilu oraz odpowiednie przygotowanie i promowanie kampanii reklamowej. My jako firma z wieloletnim doświadczeniem możemy to wszystko za Ciebie zrobić, a w niedługim czasie zauważysz, jak zwiększa się pozycja Twojej marki na nowosądeckim rynku.

Postaw na sprawdzoną firmę marketingową, która na rynku działa już od wielu lat!

W ramach współpracy podjętej z naszą firmą proponujemy profesjonalne prowadzenie fanpage,a, gdzie otrzymasz następujące usługi:
– stworzymy dla Twojej firmy fanpage oparty o najnowsze rozwiązania
-oferujemy profesjonalne podejście do klienta i do pracy nam zleconej,
-dzięki wieloletniemu doświadczeniu poznaliśmy najlepsze techniki promowania firm
-u nas znajdziesz jasne zasady współpracy
-otrzymasz gwarancje co najmniej 1000 wyświetleń za wydanie tylko 10 zł
-Twój fanpage zostanie odpowiednio stargetowany
-stworzymy spójną identyfikację wizualną
– współpraca oparta będzie o odpowiednio przygotowane szablony, które pomogą identyfikować z czasem logo Twojej firmy przez odbiorców z Nowego Sącza i nie tylko.

Dzięki takiemu zabiegowi zwiększy się świadomość marki u klienta czyli odbiorców reklamy.

-dostarczymy treści publikacji, które zaangażują potencjalnego klienta w interakcję,-pozyskamy dla Ciebie nowych, aktywnych fanów z terenu Nowego Sącza i okolic,
-poprowadzimy za Ciebie żywy dialog z klientem, który jest zainteresowany Twoją działalnością,
-systematycznie będziemy aktualizować posty i informacje, dzięki czemu każdy klient będzie mógł na bieżąco będzie mógł poznawać Twoją ofertę,

Dzięki ciągłym szkoleniom i aktywnemu życiu w Social Mediach otworzymy przed Tobą i Twoją firmą nowe możliwości. Znamy najnowsze trendy i ciągle pogłębiamy wiedzę, aby móc pomóc Ci w osiągnięciu wymarzonego przez Ciebie celu. Kampanie reklamowe na Facebooku są przyszłością, dlatego trafnie podpowiadamy klientom, jak uzyskać najlepsze zyski z prowadzenia swoich profili na portalach społecznościowych. Jeśli nie masz pomysłu na swój Fanpage pozostaw to nam i ciesz się korzyściami, jakie popłyną z profesjonalnie prowadzonego profilu w Social Mediach. To dzięki nam Twoja firma będzie mogła skorzystać ze skutecznej reklamy w Nowym Sączu, która przełoży się z czasem na zyski, a co najważniejsze dzięki nam Twoja firma pozyska nowych kontrahentów.

*https://interaktywnie.com/biznes/artykuly/raporty-interaktywnie-com/raport-media-spolecznosciowe-2019-259316