You are currently viewing Jak zacząć kampanię w Google Ads?

Jak zacząć kampanię w Google Ads?

Jak zacząć kampanię w Google Ads? – Agencja reklamowa Nowy Sącz

Kampania reklamowa Google Ads to, tuż obok Facebook Ads, najpopularniejsze narzędzie reklamy w Internecie, używane przez przedsiębiorców oraz specjalistów w zakresie online marketingu. Według oficjalnych danych, w reklamę Google, inwestuje ponad milion firm. Jest to zdecydowanie imponujący wynik, zważywszy na fakt, że system reklamowy Google funkcjonuje około 20 lat, a tak naprawdę jego gwałtowny rozwój rozpoczął się dopiero w ostatnich kilku latach, kiedy specjaliści od marketingu internetowego dostrzegli w nim ogromny potencjał.

Reklama Google Ads to niesamowity system, który oferuje reklamy dopasowanego do każdego typu biznesu – niezależnie, czy prowadzisz małą jednoosobową działalność, czy ogromną korporację zatrudniającą setki osób.

Wśród osób które dostrzegają w kampaniach Google Ads ogromną szanse jest i nasza Agencja Marketingowa z Nowego Sącza. Od kilku lat z powodzeniem tworzymy i nadzorujemy kampanie reklamowe w Google dla naszych klientów w Nowym Sączu i okolicach. Jeśli więc szukasz Agencji reklamowej, która przeprowadzi dla Ciebie kampanie Google Ads w Nowym Sączu, skontaktuj się z nami.

Wracając do tematu… w dzisiejszym wpisie chcemy Wam podpowiedzieć, jak zacząć kampanię w Google Ads…

Swoją kampanię w Google Ads możesz zacząć na trzy sposoby.

  1. Możesz spróbować własnych sił

Możesz konto utworzyć samodzielnie, sam wyznaczyć budżet, stworzyć content, określić wartościowe słowa kluczowe, ustawić stawki, zasięk i wiele innych i…. próbować.
Czy dasz radę? Według nas w końcu się uda – nam to zajęło kilka lat! Stworzyć kampanię, a stworzyć dobrą kampanię to niestety dwie różne sprawy. Tu potrzebne jest jednak pewne doświadczenie i wiedza którą oczywiście możesz zdobyć sam, jeśli tylko masz na to czas i pieniądze.

[/av_textblock]

[/av_one_half][av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-kg1yw0jz’ custom_class=” admin_preview_bg=”]

  1. Drugi sposób to skorzystanie z tzw. Eksperta Google.

Możesz skorzystać z pomocy osoby pracującej przy kampaniach Google Ads dla nowych klientów w Google. Taki ekspert pomoże przejść przez etap rejestracji konta, jednak całość kampanii należeć będzie do Ciebie. Taka osoba nie powie Ci jak nie „przepalić” budżetu. Jedynie możesz dostawać wskazówki co do prowadzenia kampanii.

  1. Agencja Marketingowa zajmująca się Google Ads.

Trzecim sposobem, jaki rekomendujemy, jest skorzystanie z pomocy specjalistów, którzy mają już zdobytą wiedzę i doświadczenie, które pozwala na prawidłowe i skuteczne prowadzenie kampanii w Google Ads. Jest to najlepsze rozwiązanie według nas, ponieważ dzięki temu nie ma ryzyka straty czasu i pieniędzy na nieskuteczne działania.

Agencja Marketingowa Nowy Sącz

Nasza Agencja Marketingowa w Nowym Sączu, zajmuje się od kilku lat kreowaniem i koordynacją m.in. kampanii w Google Ads. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na osiąganie coraz lepszych wyników, o czym przekonują się kolejni nasi klienci.

Google Ads Nowy Sącz.

Nasza agencja ma siedzibę w Nowym Sączu i współpracujemy głównie z lokalnymi przedsiębiorcami – ale też nie tylko. Jeśli chcesz skorzystać z naszej pomocy, zapraszamy do kontaktu.

Na koniec pamiętaj – Odpowiednia optymalizacja kampanii w Google Ads, to klucz do jej sukcesu w świecie reklamy Internetowej. Odpowiednie tworzenie i zarządzanie kampanią przez specjalistów przełoży się z pewnością na lepszą efektywność reklam, a co za tym idzie, na oszczędność środków przeznaczonych na reklamę.

Agencja Marketingowa Nowy Sącz | Google Ads Nowy Sącz | Kampania reklamowa Nowy Sącz |