Wydruk wielkoformatowy w Nowym Sączu?

Odpowiednie działania marketingowe pozwolą Twojej firmie na stworzenie biznesu uformowanego na trwałych fundamentach. Obecnie warto skorzystać z coraz bardziej popularnych reklam internetowych, jednak jeśli jesteś zwolennikiem wersji „papierowej” reklamy chętnie Ci w tym pomożemy.

Agencja Reklamowa Daj Znać działa na terenie głównie powiatu Nowego Sącz, Gorlice, Limanowa  wiemy, co tak naprawdę liczy się w skutecznej reklamie i od wielu lat radzimy przedsiębiorcom, jak wybić się na rynku. Odpowiednio stworzona grafika, chwytliwe hasło reklamowe to podstawa dobrej kampanii. Dlatego od podstaw stworzymy dla Ciebie produkt, który zgodny będzie z najnowszymi trendami. Głównie zajmujemy się drukami wielkoformatowymi, ale i pomożemy Ci w wydruku cyfrowym, lub materiałów niezbędnych do Twojej pracy.
Możemy zaproponować Ci druk gotowych produktów na terenie Nowego Sącza i okolic lub zaprojektować dla Ciebie całość reklamy razem z wydrukiem.

Banery, ulotki, katalogi ?

W bogatej gamie naszych usług znajdziesz m.in.:

  • Plakaty – wykonujemy plakaty różnych rozmiarów, na różnych rodzajach papieru, zgodnie z najnowszymi trendami, oparte o niestandardowe grafiki, a to wszystko po to, aby zostały one zauważone przez jak największą liczbę osób.
  • Wizytówki – zaprojektujemy dla Ciebie przejrzyste wizytówki, którymi będziesz mógł dzielić się z innymi.
  • Ulotki – jeden z najbardziej popularnych sposobów reklamy. Odpowiednio przygotowana reklama w postaci ulotki, przejrzysta, czytelna lepiej zachęci do obejrzenia i skorzystania z usług Twojej firmy.
  • Katalogi (Gazetki reklamowe) – nasi specjaliści wykonają dla Ciebie gazetki reklamowe, dzięki którym swobodnie będziesz mógł przedstawić klientowi czym zajmuje się Twoja firma. Pokażesz mu wszelkie atuty swojej działalności, a wspomoże Cię przy tym właśnie katalog usług. Dobrze wykonany może okazać się nieodzownym elementem Twojej prezentacji. Przejrzyście wykonany, stworzony na bazie Twoich realizacji pomoże Ci przybliżyć same pozytywne strony Twojej firmy, dzięki czemu zyskasz na zaufaniu klienta.
  • Druk Wielkoformatowy – dzięki odpowiednim technikom stosowanym przez naszych specjalistów stworzymy dla Ciebie trwały druk wieloformatowy, który będziesz mógł umieścić w wybranym miejscu. Pomożemy Ci również w odpowiednim przygotowaniu grafiki, która będzie zachęcała do skorzystania właśnie z usług Twojej, a nie innej firmy.
  • Bannery – stworzymy dla Ciebie banery reklamowe o różnych formatach, a także zaprojektujemy całą powierzchnię graficzną od podstaw. W ten sposób uzyskasz reklamę, która przyciągnie wzrok potencjalnych klientów. Oparte są one na bazie trwałych materiałów, przez co będą reklamowały Twoją działalność przez dłuższy czas.
  • Blueback – ten papier billboardowy idealnie spiszę się do krótkoterminowych i średnioterminowych realizacji. To właśnie dzięki niemu nie musisz martwić się, że Twoja realizacja zacznie przebijać poprzednio naklejaną warstwą grafiki.
  • Mesh – specjalnie dla Twoich potrzeb stworzymy banery siatkowe z dopasowaną odpowiednio grafiką zgodną z Twoją działalnością. Ten rodzaj reklamy umieścisz w dowolnym miejscu. Wykonamy go dla Ciebie od postaw zgodnie z najnowszymi trendami, aby przyciągał wzrok potencjalnych klientów.

Oczywiście wszystkie te sposoby reklamy zostaną uzgodnione z Tobą i to Ty zadecydujesz, co tak naprawdę chcesz uzyskać. Nasi pracownicy z wieloletnim stażem mogą jedynie zasugerować Ci, jak odpowiednio przygotować cały projekt. Dzięki tym produktom uzyskasz skuteczny nośnik reklamowy. Więcej informacji na temat tego typu reklamy, dokładny cennik usług uzyskasz poprzez kontakt z naszymi pracownikami.